Aké dekorácie zvoliť do spálne?
Blog
2022-12-08 20:27:49

Aké dekorácie zvoliť do spálne?

Aké dekorácie do spálne? Ako teda zmeniť spálňu pri nízkom rozpočte?

 

Nie vždy sme pripravení na konkrétnu rekonštrukciu, napríklad spálne. Môže to mať veľa dôvodov a jedným z nich sú finančné problémy. Neznamená to však, že by ste sa mali vzdať alebo odložiť metamorfózu spálne, ak chcete. Dekorácie do spálne, vhodne vybrané a navzájom kombinované, dokážu za nízku cenu zázraky a premenia spálňu na úplne novú a sviežu miestnosť.

 

Kľúčom k úspechu v metamorfóze spálne sú predovšetkým textílie, ktoré tu zohrávajú kľúčovú dekoratívnu úlohu. Oblečme si teda dizajnové prehozy a deky, obliečky, dekoračné vankúše, závesy, rolety, závesy a dokonca aj na baldachýn nad posteľou. To všetko zohreje atmosféru a navodí tú správnu náladu. V závislosti od štýlu, ktorý chcete v spálni vybudovať, vyberte vzory a základné farby: biela, čierna, sivá a zelená, geometrické, výrazné vzory, keď ste fanúšikom moderného, ​​minimalistického štýlu. Ak snívate o elegantnej klasickej spálni, zvoľte saténové, zamatové, velúrové, zlaté alebo strieborné doplnky. Keď chcete zaviesť boho štýl, kvetinový alebo orientálny prízvuk je povinný. Túto sezónu sú veľmi módne Zelené a horčicovo žlté farby.

 

Na vybudovanie romantiky, jemnosti a ženskosti môžete použiť pastelové látky, prešívané prvky, ako aj patchwork a čipku.

 

Samotný výber tých správnych látok môže byť skutočným rozdielom v spálni.

 

 

Doplnky do modernej spálne, teda v duchu doby

 

Chcete modernizovať svoju spálňu? Nič nemôže byť jednoduchšie. Na trhu je dostupných množstvo moderných a moderných dekorácií a detailov do spální, ktoré dokážu dokonale ladiť aj s klasickým nábytkom, aj s tým z minulých rokov. Momentálne je v móde eklekticizmus v interiérovom dizajne, ktorý dobre poslúži aj v spálni. Vyberte si osvedčené dekorácie do spálne v modernom prevedení ako sú: svietniky, nástenné lampy, nočné lampy, koberčeky, fotorámiky, obrazy, grafiky, zrkadlá, nádoby a vešiaky na šperky, lampáše, vankúše, prehozy, prešívané pufy a mnohé ďalšie. Drevo sa v súčasnosti pekne a trendy kombinuje s doplnkami z priehľadného skla, medenými alebo oceľovými prvkami. Minimalistické môžu byť aj farby: čierna, biela, sivá a drevo, alebo výraznejšie žlté, sýto zelené a drevo, alebo námornícka modrá, sivá a nadčasové drevo.

 

Ako elegantne vyzdobiť okná spálne - nápady na ich usporiadanie

 

Okno spálne je v dekorácii rovnako dôležité ako priestor na posteľ. Keď je naša posteľ v spálni dokonale vybavená posteľnou bielizňou, prikrývkami, prikrývkami, dekoračnými vankúšmi, je čas na okno do spálne. Dekorácia okien určuje nielen funkčnosť spálne – teda vhodné riadenie stupňa osvetlenia v miestnosti v konkrétnu dennú dobu – ale je aj kľúčovým dekoratívnym prvkom miestnosti. Oplatí sa investovať do krásnych masívnych závesov z kvalitného materiálu, napríklad v intenzívnych farbách - ako módna žltá, odtiene medovej, smaragdovej či rubínovej, zdobiace boky okien, ktoré navyše dodajú veľmi intímnu atmosféru. spálňa, keď si to želáte. Okrem toho upútajú pozornosť nejedného hosťa elegantné svietniky do okna či vázy rôznych veľkostí a veľkostí, umiestnené esteticky na okennom parapete a okenných dekoráciách.

Stolový riad

Kuchynské doplnky

Nábytok

Dekorácie

Textil

Upratovanie a uskladnenie